„Naše byty vás nebudú
stáť pol kráľovstva.“

Bungalov – Tulipánová

Cena: 146900
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Bernolákovo
Ulica: Tulipánová
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: Novostavba
Podlahová plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 180 m2
Energ. certifikát: A1
Parkovanie: 2

Exkluzívne ponúkame novostavbu v Bernolákove, v obľúbenej lokalite Poľná na ulici Tulipánová.

Prízemný byt o výmere 95m2 je súčasťou rodinného domu s dvoma bytovými jednotkami – každý byt má vlastný vchod, vlastnú záhradu a dve parkovacie miesta ( spolu cca 180m2) a samostatné merače energií (voda, plyn, elektrina). Dom sa nachádza v zastavanej oblasti.

Dispozícia bytu je ideálna pre rodinu. Priestranná denná miestnosť s obývačkou, jedálňou a kuchyňou je orientovaná na západ. Dve spálne sú orientované na východ a tretia na juh. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, vaňa a umývadlo. V technickej miestnosti je umiestnené wc, umývadielko, kotol a príprava na práčku.

Základné technické informácie

1. Nosná konštrukcia – monolitická železobetónová

2. Základové konštrukcie budú tvorené základovými pásmi do nezámrznej hĺbky pod terénom v kombinácii s debniacimi tvárnicami

3. Zvislé konštrukcie prízemia sú navrhnuté zo stavebného systému pálených tehál,

4. Deliace steny medzi bytmi z 2x200mm pálená tehla a 100mm minerálna vlna

5. Stropné konštrukcie tvoria drevené trámy uložené na betónovom venci

6. Podlahové vykurovanie plynové, teplovodné

CENA V ŠTANDARDE 146 900 €

V cene bytu je zahrnuté:

1. podlahy, dlažby, sanita, parkety a interiérové dvere – podľa výberu klienta z ponuky štandardov (fotky v inzeráte s parketami a obkladom sú iba ilustračné, sú fotené v susednom, predanom byte)

2. plynový kotol, zámková dlažba na parkovacích miestach, chodník zo zámkovej dlažby k bytu, oplotenie, vydláždenie terasy, vchodové dvere

FINANCOVANIE: Stačí Vám 5000€ ako záloha, zvyšok platíte až po kolaudácií. V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis. Royal Reality zabezpečuje komfortnú a bezproblémovú komunikáciu medzi klientom, developerom a zhotoviteľom stavby.

Kontakt: