„Naše byty vás nebudú
stáť pol kráľovstva.“

Kuchyňa je základ

Pri kúpe novostavby začína každý rozmýšľať nad zariadením bytu. Ako prvá prichádza na rad kuchyňa. Dôvodov je viacero. Nedá sa bez nej plnohodnotne bývať, je výrazným dizajnovým prvkom celého bytu a je jednou z najdrahších položiek. Pri výbere kuchyne na mieru môže byť dodacia doba dlhšia ako dva mesiace. Preto je na mieste, začať plánovať a konfigurovať si kuchyňu ešte pred nasťahovaním.

Kuchyňa býva po väčšinu dňa centrom diania a miestom, kde sa stretáva celá rodina. Tomu musia byť prispôsobená jej veľkosť aj dispozícia. V rámci pôdorysu novostavby je vždy presne stanovené rozloženie kuchyne, aj umiestnenie jednotlivých spotrebičov. Projektanti si pri návrhoch dávajú záležať na praktickosti a dokonalom využití priestoru. Niekedy sa však stane, že klient má inú predstavu o svojej kuchyni. V priebehu výstavby je možné zmeniť návrh a kuchyňu prispôsobiť ideálu klienta.

Naše partnerské štúdio Kuchyne BMV má na svojom konte stovky krásnych kuchýň v novostavbách, či v rekonštruovaných bytoch a domoch. Naša spolupráca už trvá roky, realizovali nám kuchyne a nábytok na mieru do vzorových bytov vo viacerých developerských projektoch. Vďaka tejto spolupráci sa na BMV kuchyne obrátilo aj množstvo našich klientov. Okrem flexibility a pro-klientskeho prístupu štúdia je ich veľkou výhodou aj cenová dostupnosť kuchýň a možnosť dodania spotrebičov. V prípade záujmu sa môžete sa štúdio obrátiť, pre našich klientov majú pripravenú dodatočnú zľavu.

Výhody spolupráce so štúdiom BMV kuchyne:

– klient nemusí byť prítomný pri zameraní priestoru

– klient nemusí byť prítomný pri montáži kuchyne

– doprava zdarma

– možnosť montáže kuchyne ešte pred odovzdaním bytu klientovi

– možnosť dodania spotrebičov

– zľava na kuchynskú linku