„Naše byty vás nebudú
stáť pol kráľovstva.“

Aj vy môžete mať DOBRÝ INTERIÉR

Pri kúpe nehnuteľnosti klienti často uvažujú nad tým, ako si svoje bývanie zariadia. Každý človek má istú predstavu o tom, čo sa mu páči. Niekto preferuje moderný a minimalistický štýl, iný ma predstavu o romantickom a útulnom bývaní. Tieto predstavy sa niekedy ťažko pretavujú do skutočnosti a preto sme sa rozhodli spojiť s architektmi z ateliéru DOBRÝ INTERIÉR.

Ľudia začínajú rozumieť tomu, že keď zveria návrh interiéru do rúk profesionála, výsledok bude neporovnateľne kvalitnejší. Každý architekt má cit pre kombinovanie farieb, materiálov, sleduje trendy a má prehľad o aktuálnej ponuke na trhu. Často je však prekvapivé, že práve vďaka interiérovým architektom môžete aj výrazne ušetriť. V rámci spolupráce dostanete aj presný rozpočet s jednotlivými položkami k nákupu. Tie sú starostlivo vyberané a spolu vytvárajú harmonický celok. Nestane sa vám teda, že sa po roku rozhodnete meniť nábytok za nový. Architekt vám taktiež vie vybaviť rôzne zľavy u svojich partnerských dodávateľov.

Hneď po podpise rezervačnej zmluvy je možné začať pracovať na návrhu interiéru. Niekomu sa to môže zdať priskoro, zmluvy sa niekedy podpisujú aj rok, či dva pred plánovaným termínom kolaudácie. Ako vraví zakladateľ DOBRÉHO INTERIÉRU Ing. Arch. Michal Fekete: ,, Nikdy nie je skoro na začiatok spolupráce. Ideálne je, ak dom ešte nestojí, alebo je v počiatočnom štádiu výstavby. Vtedy totiž máme dostatok času a voľnú ruku pri prípadných zmenách a úpravách.,,

Čím skôr sa klient obráti na architektov, tým viac mu môžu pomôcť s realizáciou vysnívaného interiéru. Od úpravy dispozície až po zmeny v elektroinštalácií, to všetko má dopad na výsledný pocit z interiéru. 

Preto neváhajte a obráťte sa na architektov čím skôr. V prípade záujmu si môžete priamo na ich webovej stránke www.dobryinterier.sk dať vypracovať nezáväznú cenovú ponuku. U nás v kancelárií vám radi odovzdáme prezentačné materiály a poskytneme ďalšie informácie.